Meniny má , zajtra má dnes je 22.02.2019
JDS-Vavrečka www.jds-vavrecka.webnode.sk Základná škola s materskou školou Vavrečka www.zsvavrecka.edupage.sk
Virtuálny cintorín
Odkazy
Aktuálna Anketa
Páči sa Vám naša web stránka?
Nie
Nie (1642)

Áno
Áno (2260)

Celkový počet hlasov je 3902
Partneri

Sučany – Vavrečka 0 : 5 / 0 : 0 /

Futbalisti Vavrečky v troch zápasoch po sebe na ihriskách súperov bodovali. Päť- bodový zisk z týchto duelov má boji o záchranu v 5. lige veľkú cenu. Na všetky tieto stretnutia sme nastupovali v improvizovaných zostavách s viacerými dorastencami v základnej jedenástke. Všetci hráči,ktorí nauvedené stretnutia nastúpili podali bojovné,odvážne, taktické výkony a všetci si zaslúžia uznanie.

Na Turci v Sučanoch sme odohrali víťazný zápas,ktorý v prvom polčase vôbec nevyzeral na naše vysoké víťazstvo.V prvom polčase sme boli pod miernym herným tlakom domácich. Úspešne sme sa branili a čakali na brejkové príležitosti.Opäť  sme uspeli v defenzíve, v ktorej dominoval s prehľadom hrajúci Michal Čiernik.V druhej časti hry nastal vo vývoji zápasu totálny  herný a gólový obrat v prospech Vavrečky.Už v 46. minúte prihral výborne hrajúci stredopoliar Jaroslav Hrubjak krídelnú loptu na Silvestra Schweinera.Ten našiel centrom na päťke voľného Ondreja Branického,ktorý ku tyči otvoril skóre zápasu 0:1.Zlomovým okamihom v ďalšom vývoji zápasu bola 50 . minúta.Po nastrelenom ramene Jakuba Kasana v našej šestnástke,hlavný rozhodca odpískal pokutový kop. Na pokyn postranného rozhodcu,ktorý celú akcií dobre videl,jedenástku odvolal.V 61. minúte dostal Marek Košťál výbornú loptu do behu od Ľuboša Štorcela.V nájazde na brankára si ho položil na zem a rutinérsky zvýšil na 0:2.Po góle bol inzultovaný hlavný rozhodca domácim hráčom Anton Bellom.Arbitra chytil po krk a hodil ho na zem.Malo nastať ukončenie zápasu,no hlavný rozhodca ktorý nám neprial , len vylúčil previnilca zo Sučian.V 76. minúte,keď domáci otvorili obranu,Martin Stolárik našiel  prihrávkou Ondreja Branického,ktorý mal v Sučanoch gólove kopačky a zvýšil na 0:3.Frustrovaní domáci futbalisti následne vyvolali v našej šestnástke hráčsku šarvátku,do ktorej sa nerozumne zapojil aj náš brankár Patrik Osadský a videl červenú kartu.Do bránky z poľa nastúpil Marek Košťál a do konca zápasu chytil dve nebezpečné lopty.V 85.minúte Martin Stolárik  opät poslal do gólovej pozície Michala Hrkľa, ktorý zvýšil na 0:4. Dve minúty pred záverečným hvizdom sa dočkal gólu aj náš kapitán Martin Stolárik. Loptu zobral pomalému domácemu obráncovi a sám pred brankárom Sučian sa nemýlil 0:5.

V nedeľu nás doma čaká silný Bobrov.Očakávame od našich fanúšikov hlasitú podporu našich chlapcov.

Zostava : Patrik Osadský – Jakub Kasan,Michal Čiernik,Filip Sklárčik,Likáš Holub – Marek Koštál, Jaroslav Hrubjak,Martin Stolárik,Silvester Schweiner  - Ľuboš Štorcel /75.Ivan Doroš/Ondrej Branický /76. min. Michal Hrkeľ /.

Góly: Ondrej Branický 2,Marek Košťál,Michal Hrkeľ,Martin Stolárik

ČK : Patrik Osadský

Hrkeľ Ignác


Dátum pridania: 14.05.2013