Meniny má , zajtra má dnes je 22.02.2019
JDS-Vavrečka www.jds-vavrecka.webnode.sk Základná škola s materskou školou Vavrečka www.zsvavrecka.edupage.sk
Virtuálny cintorín
Odkazy
Aktuálna Anketa
Páči sa Vám naša web stránka?
Nie
Nie (1642)

Áno
Áno (2260)

Celkový počet hlasov je 3902
Partneri

Černová - Vavrečka 8 : 0 /2:0/

Vavrečania, ktorým neprišlo na zápas s druhou Černovou sedem hráčov základnej zostavy mali pre sebou moralno, športovú dilemu. Nastúpiť na stretnutie a riskovať prípadný debakel, čo sa stalo, alebo na Liptov necestovať. Ďalšou možnosťou bolo na duel v Černovej nastúpiť s obmedzeným počtom hráčov a v ešte prijateľnom výsledku ho pre malý počet hráčov predčasne ukončiť. Hornooravci si vybrali športovú cestu, nepokrivili  etiku a základy najmasovejšej hry na svete a na zápas v absolútne improvizovanej zostave nastúpili, so štyrmi dorastencami a ostatnými hráčmi , ktorí už dlhšie nehrávali. Do polčasu v ktorom sme inkasovali len dva góly to ešte gólovo pre nás tak hrozivo nevyzeralo. V druhých 45. minútach však futbalisti Vavrečky prestali behať a herne a s pribúdajúcimi gólmi vo vlastnej sieti, postupne z ihriska  „odišli „. V tomto časovom úseku sme inkasovali 6 gólov a mohli sme inkasovať viac. Aj napriek hokejovej prehre  na Liptove, hornooravci v danom zložení urobili na ihrisku všetko na čo mali sily, jednoducho domáci boli vysoko nad ich možnosti.Za celých 90. minút sme bránku Černovej neohrozili.

Naskytá sa otázka : Boli bariery hráčov ,ktorí na zápas neprišli také veľké, že sa nedali zdolať...Nato nech si každý z nich odpovie v meditácií so svojím svedomím.Na definitívnu záchranu v piatej lige potrebujeme získať ešte aspoň 4 body,čo nebude jednoduché futbalovo zrealizovať.

 

Bez kariet.

 

Zostava : Patrik Osadský – Ľuboš Štorcel,Michal Čiernik,Filip Sklárčik,Lukáš Holub,Jakub Kasan-Jakub Holub , Marek Koštál,Silvester Schweiner,Martin Madleňák -Martin Sklárčik.

Hrkeľ Ignác


Dátum pridania: 27.05.2013